UWAGA! Już otwarte, zapraszamy!

Dagmara Zakrzewska - Warchoł

Specjalista do spraw Public Relations

Dagmara Zakrzewska Warchoł

Kobieta pełna pasji, manager restauracji oraz przede wszystkim żona i kocia mama.

 

Moja przygoda z medycyną estetyczną i kosmetologią ma swój początek w spotkaniu Dr Anety i Dr Piotra Drozdowskich, którzy zarażają swoją pasją i zaangażowaniem w pracy z każdym pacjentem.
Od zawsze pomoc ludziom i sprawianie, by czuli się komfortowo i bezpiecznie, były dla mnie kwestią priorytetową. Przez lata nabyłam doświadczenie w zarządzaniu restauracją, doskonaląc umiejętności organizacyjne i zdobywając przy tym cenne umiejętności interpersonalne.

Moje doświadczenie w zarządzaniu restauracją uświadamia mi również, jak ważne jest skrupulatne planowanie, organizacja i dbałość o szczegóły, które są niezbędne w profesjonalnym środowisku medycznym.

Moim celem jest zapewnienie Pacjentom najwyższej jakości opieki, profesjonalnego podejścia i przyjaznej atmosfery. Staram się, aby każda wizyta w naszym centrum była wyjątkowym doświadczeniem, które daje pacjentom poczucie bezpieczeństwa w atmosferze zaufania. 

Zarezerwuj wizytę teraz

02

Godziny otwarcia

03

Umów wizytę

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie drozdowski.clinic są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie sudetiamed.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników. Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status: