UWAGA! Już otwarte, zapraszamy!

Epilacja laserem hybrydowym

Czym jest bezbolesna epilacja laserowa?

Laser hybrydowy do trwałej i bezbolesnej epilacji charakteryzuje się tym, że wykorzystywane są dwie długości fal: Aleksandrytowa 755nm oraz Neodymowo-yagowa 1064nm, które w formule hybrydowej umożliwiają połączenie oraz jednoczesną emisję promieniowania laserowego wnikającego do skóry. Takie działanie sprawia, że zabiegi są niezwykle skuteczne nie tylko dla włosów ciemnych ale i jasnych.


Zabiegi laserem hybrydowym
Co powinnaś wiedzieć?

1. Czy zabieg epilacji laserem hybrydowym jest bezpieczny?

Dzięki zastosowaniu formuły hybrydowej, która w krótkim czasie emituje ciągły impuls podwójnej długości fali, możemy bezpiecznie usunąć niechciane owłosienie.

2. Jak się przygotować do epilacji laserowej?

4 tygodnie przed epilacją laserową nie wolno stosować depilacji woskiem, depilatorów. Włosy w okolicy zabiegu zgolić 1-2 dni przed zabiegiem, nie używając depilatorów. 4 tygodnie przed epilacją laserową nie opalamy się. 2 tygodnie przed zabiegiem nie stosujemy leków m.in. retinoidy,tertracykliny,zioła światłouczulające.

3. Jakie są zalecenia po zabiegu epilacji laserowej?

Należy chronić skórę przed bezpośrednim promieniowaniem UV. Stosować krem z filtrem przeciwsłonecznym. Po zabiegu unikamy korzystania z basenu, sauny, gorących kąpieli. Zabiegi powtarza się od 4-8 tygodni w zależności od miejsca poddanego zabiegowi. Pomiędzy seriami zabiegów włosków nie wyrywamy m.in. woskiem, depilatorami, pęsetą.

4. Jakie mogą wystąpić skutki uboczne?

Skutkami ubocznymi po zabiegu może być zaczerwienienie, obrzęk w miejscu poddanym zabiegowi. Działania niepożądane ustępują po kilku godzinach.

5. Kiedy będą widoczne efekty po epilacji laserowej?

Efekty są widoczne niemal od razu . Włoski są coraz słabsze i wypadają , w zależności od cyklu wzrostu włosa i jego grubości konieczne jest powtórzenie zabiegu w serii. Aby utrzymać efekt zalecany jest też przypominający zabieg.

6. Jakie są przeciwskazania do zabiegu epilacji laserowej?

  • Świeża opalenizna
  • Nadciśnienie nieuregulowane
  • Ciąża
  • karmienie piersią
  • Nieuregulowana cukrzyca
  • Nowotwór

Najnowocześniejszy laser z unikalną technologią łączącą dwie sprawdzone technologie lasera Aleksandrytowego oraz Nd:Yag w jednym impulsie w celu uzyskania doskonałych rezultatów terapeutycznych. Nasz niezawodny laser umożliwia skuteczne usuwanie niechcianego owłosienia, przebarwień, zmian naczyniowych jak również pozwala na silne odmłodzenie skóry bez okresu rekonwalestencji, dzięki zastosowaniu lasera Aleksandrytowego o długości fali 755nm zwanego złotym środkiem w zabiegach usuwania włosów i zmian pigmentacyjnych. Laser jest również skuteczny w usuwaniu głęboko położonych naczyń krwionośnych oraz w zabiegach odmładzających skórę za sprawą lasera Nd:Yag o długości fali 1064nm , który przenika w głąb skóry. ​

Zarezerwuj wizytę

Znajdź nas w Booksy, aby zarezerwować wizytę
kiedykolwiek i gdziekolwiek jesteś.

Umów się telefonicznie

Kontakt

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie drozdowski.clinic są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie sudetiamed.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników. Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status: