UWAGA! Już otwarte, zapraszamy!

Sudetia Med - centrum medyczne
w Kłodzku

O Sudetia Med

ideal health & beauty

Sudetia Med, to miejsce stworzone z pasji… i z miłości – dosłownie!
Piotr i Aneta Drozdowscy to prywatnie małżeństwo, a zawodowo doświadczeni i utytułowani lekarze. Każde z nich jest uznanym specjalistą w swojej dziedzinie. Spełnieni zarówno prywatnie, jak i zawodowo, posiadają liczne pasje w zakresie sportu i muzyki, które pozwalają im zachować potrzebny czasami dystans i odświeżenie myśli. To umożliwia im ze zdwojoną siłą wracać do pracy i zajmować się pacjentami.
Chętnie dzielą się swoją wiedzą z kolegami i koleżankami lekarzami, występując jako prelegenci na licznych krajowych i zagranicznych konferencjach oraz sympozjach naukowych. Wyniki ich badań naukowych szeroko publikowane są w branżowych, specjalistycznych magazynach o międzynarodowym zasięgu.
Do tej pory, podróżując i zdobywając doświadczenie w swojej branży, postanowili wreszcie zbudować coś własnego. Miejsce, w którym stworzą optymalne warunki do leczenia dla siebie i swoich pacjentów, aby móc realizować swoją wizję holistycznego podejścia do problemu. Chcą nie tylko zadbać o estetykę, lecz przede wszystkim o zdrowie swoich pacjentów.
"Sudetia Med" to miejsce, gdzie zdrowie i piękno spotykają się w doskonałej harmonii. Jesteśmy zgranym zespołem lekarzy specjalizujących się w chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej, dermatologii i diabetologii, współpracując codziennie z wykwalifikowanym zespołem kosmetologów.
U nas znajdziesz kompleksowe podejście do Twojego zdrowia, oparte na certyfikowanym sprzęcie medycznym oraz holistycznym podejściu naszych doświadczonych kosmetologów. Zadbaj o siebie w profesjonalnych rękach!

Doświadczeni lekarze
Dyplomowani kosmetolodzy

Oferujemy szeroką gamę zabiegów kosmetologicznych i medycznych, w tym:

  • Pełen zakres zabiegów z chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej.
  • Zabiegi masażu podciśnieniowego z multi mikrostymulacją dla skutecznego rozwiązania problemów terapeutycznych i estetycznych.
  • Trwałą i bezbolesnaą epilację laserową dzięki naszemu laserowi hybrydowemu.
  • Multispektralne obrazowanie twarzy i komputerową analizę skóry.
  • Platformę zabiegową do wielopłaszczyznowego odmłodzenia, regeneracji skóry i głębokiego oczyszczenia, prowadzącą do remodelingu kolagenu i działania anti-aging.
  • Technologię radiofrekwencji mikroigłowej - z mikronakłuwaniem, która pozwala na uzyskanie efektu liftingu.
  • Nowoczesny i innowacyjny laser tulowy, który skutecznie usuwa przebarwienia skóry, zwęża pory i nadaje skórze efekt wygładzenia.
W Sudetia Med korzystamy z najnowocześniejszych technologii, a skuteczność naszych sprzętów medycznych została potwierdzona licznymi badaniami naukowymi. Skontaktuj się z nami, a zarekomendujemy Ci zabieg idealnie dopasowany do Twoich potrzeb

Sudetia Med

Lekarze
w Sudetia Med

Sudetia Med to zgrany, współpracujący ze sobą zespół, który zapewni Ci kompleksowe wsparcie medyczne, odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom. Umożliwi Ci bezpieczne i skuteczne przeprowadzanie dobranych do Twoich potrzeb zabiegów.

02

Godziny otwarcia

03

Umów wizytę

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie drozdowski.clinic są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie sudetiamed.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników. Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status: