UWAGA! Już otwarte, zapraszamy!

Dermatologia

Konsultacje dermatologiczne
z dr n. med. Anetą Drozdowską

Szukasz profesjonalnych konsultacji dermatologicznych w Twojej okolicy? Zapraszamy do skorzystania z usług dr n. med. Anety Drozdowskiej. Nasza specjalistka jest doświadczonym dermatologiem, który pomoże Ci rozwiązać wszelkie problemy skórne.

Dermatologia - Cennik

Z miłości do zdrowej skóry

Z miłości do zdrowej skóry – tak można określić pasję z jaką Dr n. med. Aneta Drozdowska na co dzień diagnozuje i zajmuje się leczeniem chorób skóry.
Skóra bowiem to największy narząd człowieka nieodzowny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Problemy ze skórą mogą być wynikiem zaburzeń ogólnoustrojowych. Podstawą leczenia chorób skóry jest szczegółowa diagnoza oparta o staranny wywiad, badania oraz właściwą pielęgnację.
Dr n. med. Aneta Drozdowska specjalizuje się w diagnostyce alergii kontaktowej, która często objawia się m.in. wypryskiem, świądem i pieczeniem skóry spowodowanej różnymi alergenami np. implantami metalowymi (implanty ortopedyczne lub stomatologiczne), kosmetykami (substancjami aktywnymi lub konserwantami, makijaż permanentny).
Znajomość w stopniu zaawansowanym narażeń w środowisku pracy i przedmiotach (substancjach) codziennego użytku spowodowało, że stała się ekspertem się w diagnostyce alergii kontaktowej z wykorzystaniem wielu serii testów płatkowych.
W codziennej praktyce do diagnostyki chorób skóry Dr n. med. Aneta Drozdowska posługuje się urządzeniami specjalistycznymi, w tym dermoskopem, aby postawić drobną diagnozę.
Z dużym profesjonalizmem i empatią podchodzi do diagnostyki i leczenia dzieci, zwłaszcza ze spektrum chorób atopowychSpecjaliści w Sudetia Med Kłodzko zajmują się leczeniem chorób skóry takich jak trądzik młodzieńczy, trądzik osób dorosłych, trądzik różowaty, potrądzikowe blizny i przebarwienia, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, choroby alergiczne skóry, itp. Poza leczeniem farmakologicznym w naszej ofercie posiadamy szerokie spektrum zabiegów wykonywanych certyfikowanym sprzętem medycznym.

Badanie dermatoskopem - dokładna diagnoza

Jeśli masz wątpliwości co do stanu Twojej skóry lub obserwujesz podejrzane zmiany na ciele, warto wykonać badanie dermatoskopem.
W Sudetia Med Ideal health & Beauty - prywatnym centrum medycznym posiadamy nowoczesny sprzęt, który umożliwia dokładną diagnozę skórnych problemów. Nie czekaj, umów się na badanie już dziś!

Kriochirurgia – skuteczne wymrażanie zmian skórnych

W przypadku niektórych zmian skórnych, najlepszym rozwiązaniem może być kriochirurgia. Metoda ta polega na precyzyjnym wymrażaniu problematycznych obszarów. Dr n. med. Aneta Drozdowska przeprowadza zabiegi kriochirurgiczne z najwyższą starannością, zapewniając skuteczne usunięcie zmian skórnych i minimalizując ryzyko powikłań. Zaufaj naszej specjalistce i ciesz się zdrową, piękną skórą. Umów się na konsultację już teraz!

Usuwanie zmian skórnych
nożem plazmowym Plasma Fission

Usuwanie zmian skórnych nożem plazmowym Plasma Fission - bezpieczne, bezbolesne i nie pozostawiające blizn usuwanie włókniaków, brodawek łojotkowych, prosaków, kępek żółtych. Plazma ma działanie punktowe i bardzo precyzyjne, przez co nie uszkadza tkanek wokół usuwanej zmiany, działa na zasadzie odparowania tkanki. Czas wyłączenia z codziennej aktywności jest minimalny. Każdy zabieg jest poprzedzony badaniem dermatoskopowym, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.

Diagnostyka alergii kontaktowej – testy płatkowe

Testy płatkowe stanowią złoty standard w diagnostyce alergii kontaktowej. Są nieinwazyjną metodą dokładnego określenia, jaki związek powoduje reakcje alergiczne na skórze.

Są niezbędne w diagnostyce alergii kontaktowej na kosmetyki, identyfikują powszechne alergeny zawarte w kosmetykach, implantach (stomatologicznych, ortopedycznych i in.), środkach codziennego użytku, elementach biżuterii, ubioru i innych.

Zarezerwuj wizytę teraz

Kontakt

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie drozdowski.clinic są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie sudetiamed.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników. Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status: