UWAGA! Już otwarte, zapraszamy!

Sudetia Med - kontakt

Rejestracja telefoniczna

Rezrewacja booksy

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na konsultację z jednym z naszych lekarzy-specjalistów lub kosmetologów. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci osiągnąć cele kosmetyczne i poczuć się pewnie w swoim wyglądzie!

  Adres:

  Letnia 20/9-10

  Miasto

  Kłodzko

  E-mail:

  kontakt@sudetiamed.pl

  Jak do nas dojechać

  1. Zadzwoń do nas: Przed planowaną wizytą zadzwoń pod numer +48 539 349 288 i poinformuj nas o swoim przyjeździe.
  2. Otwieramy szlaban dla Ciebie: Po rozmowie telefonicznej nasz personel otworzy szlaban, umożliwiając Ci bezproblemowe wejście.
  3. Znajdź swoje miejsce parkingowe: Specjalnie dla Ciebie zarezerwowaliśmy miejsce parkingowe od strony naszego Centrum Medycznego.

  Dziękujemy za zastosowanie się do tych wskazówek i mamy nadzieję, że Twoja wizyta u nas będzie komfortowa. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, nie wahaj się zadzwonić lub napisać do nas. Życzymy bezproblemowej podróży!

  Sudetia Med Ideal Health & Beauty
  Spółka cywilna

  ul. Kozielska 25A; 44-121 Gliwice
  Regon: 523188450
  NIP: 631270-77-29

  Zabiegi chirurgii plastycznej

  Piersi

  Plastyka piersi, Powiększanie piersi, Redukcja piersi, Rekonstrukcja piersi ​

  Twarz

  Lifting twarzy, Korekcja nosa, Plastyka powiek, Lifting brwi

  Ciało

  Przeszczep włosów, Wypełniacze,
  Toksyna botulinowa itp.

  Medycyna Estetyczna

  Plastyka brzucha,
  ud i ramion,
  Liposukcja,
  Plazma argonowa

  Lekarze i specjaliści

  Sudetia-Med to zgrany współpracujący ze sobą team, który zapewni dla Ciebie kompleksowe wsparcie medyczne, odpowiadające Twoim unikalnym potrzebom, umożliwiające bezpieczne przeprowadzanie zabiegów.

  Zarezerwuj wizytę teraz

  Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie drozdowski.clinic są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych

  Potwierdź status profesjonalisty.

  Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie sudetiamed.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników. Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status: