UWAGA! Już otwarte, zapraszamy!

PLASTYKA CZOŁA

Plastyka czoła

Najważniejsze informację!

CZAS TRWANIA ZABIEGU 1-2 godziny
POBYT W KLINICE 1 dzień
REKONWALESCENCJA Zgodnie z zaleceniami chirurga plastyka, szwy usuwa się po 7-10 dniach. Można to zrobić w miejscu Państwa zamieszkania, we wskazanym przez lekarza rodzinnego gabinecie. Przez pierwsze cztery tygodnie po wykonaniu operacji zalecane jest zwracanie na siebie szczególnej uwagi. Pomimo braku objawów świadczących o niedawnym zabiegu, należy unikać skrajnych warunków atmosferycznych (niskich i wysokich temperatur), nadmiernego wysiłku fizycznego oraz solarium i sauny. Aby umożliwić szybkie gojenie się, zalecany jest spokój i wypoczynek.
WYMAGANE BADANIA badanie krwi (testosteron, estradiol, prolaktyna, SHBG, TSH, FSH, LH, morfologia, próby wątrobowe i nerkowe, markery nowotworowe), USG sutków, czasami konieczne jest też USG jąder i jamy brzusznej.
ZNIECZULENIE Miejscowe
CENA 4 000 - 5 000 zł

PLASTYKA CZOŁA

Zabieg plastyki czoła pozwala w relatywnie prosty sposób uzyskać efekt odmłodzenia całej twarzy. To właśnie na czole najszybciej i najwyraźniej zapisują się doświadczenia całego naszego życia, zarówno stres, jak i radosne momenty, wysiłek intelektualny i niezadowolenie. Skóra czoła pracuje niemal bez przerwy, za każdym razem kiedy wyrażamy zdziwienie, radość albo sygnalizujemy, że się zastanawiamy. Niestety nasza mimika zapisuje się na czole w postaci zmarszczek i bruzd.

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT PO ZABIEGU?

Zabieg plastyki czoła pozwala uzyskać długotrwały efekt odmłodzenia, likwidując nawet najbardziej uporczywe zmarszczki, zarówno poziome jak i pionowe, a także unieść brwi, czego rezultatem jest odświeżone i wyraźnie młodsze spojrzenie

NA CZYM POLEGA ZABIEG PLASTYKI CZOŁA

Plastyka czoła polega na wykonaniu nacięcia powyżej czoła w zakresie skóry owłosionej tak, aby blizna była niezauważalna. Następnie odpreparowuje się skórę czoła podokostnowo lub podczepcowo, zależnie od decyzji chirurga. Po nacięciu kilku mięśni mimicznych tej okolicy powodujacych zmarszczki, naciąga się skórę ku górze skracając odpowiednią ilość nadmiaru.

SPEKTAKULARNE ODMŁODZENIE BEZ WIDOCZNYCH ŚLADÓW

Zabieg liftingu czoła wymaga precyzji doświadczonego chirurga. Należy jednak do tych zabiegów, które dają rewelacyjne efekty przy relatywnie niewielkiej ingerencji medycznej i pozwalają w krótkim czasie wrócić do codziennej aktywności. Rezultat zabiegu jest jednocześnie spektakularny i dyskretny. Uzyskany tą metodą efekt odmłodzenia wyraźnie rzuca się w oczy, ale określenie, na czym właściwie polega zmiana, jest dla postronnego obserwatora niemożliwe.

CHIRURGIA PLASTYCZNA TWARZY

Korekta uszu

Korekta odstających uszu jest dla wielu pacjentów zabiegiem, warunkującym dobre samopoczucie.

Plastyka powiek górnych i dolnych

Korekta powiek górnych i dolnych może dostarczyć naszym pacjentom dużo pozytywnych doznań mimo, iż zabiegi te są stosunkowo krótkie.

Podniesienie brwi

Podniesienie brwi to zabieg, którego wykonanie może dostarczyć naszym pacjentom dużo pozytywnych doznań. Jest on jednym z krótszych i można go wykonać kilkoma technikami operacyjnymi.

Korekcja nosa

Korekta nosa (rhinoplastyka) ma na celu poprawienie wyglądu i proporcji nosa, uwydatniając harmonię rysów twarzy i poprawiając samoocenę.

Operacja przegrody nosa

Operacja przegrody nosa (septoplastyka) ma na celu poprawę drożności nosa i komfortu oddychania przez nos.

Plastyka czoła

Zabieg plastyki czoła pozwala w relatywnie prosty sposób uzyskać efekt odmłodzenia całej twarzy

Lifting twarzy i szyi

Lifting twarzy i szyi to zabieg, którego wykonanie przywraca pacjentom młodszy, atrakcyjniejszy wygląd.

Podniesienie wargi górnej

Zabieg podniesienia wargi górnej ma na celu jej skrócenie w wymiarze pionowym, co zmniejsza jej wysokość i bardziej odsłania górne zęby.

Piezo – ultradźwiękowa plastyka nosa

Ta innowacyjna technologia pozwala na precyzję i kontrolę wymaganą do zmiany wyglądu nosa w mniej agresywny sposób. Wykorzystuje wibracje ultradźwiękowe do precyzyjnego, delikatnego cięcia i przekształcania kości.

Kontakt

Od czego powstaje ginekomastia?

Operacja ginekomastii polega na zredukowaniu piersi mężczyzny i poprawieniu kształtu klatki piersiowej. W niektórych przypadkach nadmierna ilość tkanek piersi może powodować zwiotczenie i rozciągnięcie się aureoli sutka (ciemna skóra wokół brodawki). W takich przypadkach pozycja i rozmiar otoczki sutka może być skorygowana chirurgicznie. Dla komfortu pacjenta zabieg ten jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie drozdowski.clinic są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie sudetiamed.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników. Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status: