UWAGA! Już otwarte, zapraszamy!

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Nasz zespół kosmetologów w Sudetia Med Kłodzko oferuje innowacyjne rozwiązania, które nie tylko poprawiają wygląd, ale także wspierają zdrowie Twojej skóry. Nasze zabiegi to m.in. masaż podciśnieniowy z czerwonym światłem LED i laserem, efektywna epilacja z wykorzystaniem lasera hybrydowego oraz modelujące zabiegi bandażami Arosha. Działamy na rzecz osiągnięcia pięknej i zdrowej skóry, dostarczając klientom kompleksowych rozwiązań w dziedzinie kosmetologii. Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć swoją podróż ku doskonałemu wyglądowi i samopoczuciu.

Zarezerwuj wizytę przez booksy

Zarezerwuj wizytę z Booksy


Masaż podciśnieniowy z czerwonym światłem led i laserem
Co powinnaś wiedzieć?

1. Czym jest ICOONE

Zabieg przeznaczony jest dla osób zmagających się z problemem cellulitu oraz ze złogami tłuszczu.

Procedura ta ujędrnia, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu oraz elastyny, modeluje sylwetkę. Urządzenie bezpieczne jest dla skór wiotkich oraz z problemami naczyniowymi dzięki technologii multistymulacji mikropęcherzykowej. Skóra zasysana jest przez jedną dużą komorę oraz wiele mniejszych otworów co sprawia, że zabieg jest bezpieczny i bezbolesny.

2. Jak wygląda zabieg masażu podciśnieniowego?

Zabieg rozpoczyna się od wykonania pomiarów ciała, aby udokumentować późniejsze efekty. Następnie pacjent ubiera się w specjalny kostium i można już przystąpić do zabiegu. Zabieg właściwy rozpoczyna się od drenażu całego ciała, aby odblokować zastoje limfy. Kolejny etap to skupienie się na wybranym problemie zlokalizowanym na konkretnej partii.

3. Jak przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem zaleca się konsultację z lekarzem lub specjalistą, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Ważne jest również zachowanie nawodnienia przed zabiegiem oraz unikanie dużych posiłków tuż przed nim.

4. Kiedy widoczne efekty?

Widoczne efekty zazwyczaj są zauważalne po kilku zabiegach, choć mogą się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb i stanu skóry. Zazwyczaj pacjenci zgłaszają poprawę jędrności skóry, redukcję cellulitu oraz zmniejszenie objętości tłuszczu po serii zabiegów.

5. Zasada działania masażu podciśnieniowego

Masaż podciśnieniowy z multi mikrostymulacją działa na trzy poziomy: drenaż, stymulacja skóry i włókien MCDS, oraz pulsacyjne pobudzenie układu neurowegetatywnego. Ten mechanizm stymuluje skórę na różnych poziomach, osiągając efekty zarówno w modelowaniu sylwetki, ujędrnianiu skóry, jak i w terapiach mięśniowych czy limfatycznych.

Wpływ na tkanki:
- Stymuluje odbudowę komórkową poprzez produkcję kolagenu i elastyny.
- Poprawia mikrokrążenie krwi i dotlenia tkanki.
- Przyspiesza metabolizm komórkowy.
- Stymuluje pracę układu limfatycznego, zmniejsza obrzęki i stany zapalne. Ponadto: - Minimalne ryzyko wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych.
- Fototerapia LED nie jest zabiegiem ablacyjnym, w związku z czym nie powoduje uszkodzeń termicznych tkanek.
- Brak ograniczeń jeśli chodzi o fototyp skóry, możliwość wykonywania zabiegów o każdej porze roku.
- Po zabiegu pacjent od razu wraca do aktywnego trybu życia.

6. Przykładowe zastosowanie

Zabiegi kosmetyczne na ciało oraz twarz, poprawa blizn, redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki, oraz terapie medyczne mające na celu poprawę układu limfatycznego czy terapie mięśniowe. Technologia ta znajduje szerokie zastosowanie zarówno w dziedzinie estetycznej, jak i medycznej.

7. Przeciwwskazania bezwzględne

Zanim zdecydujesz się na jakikolwiek zabieg, ważne jest, aby wiedzieć, że istnieją pewne okoliczności, które mogą uniemożliwić lub ograniczyć możliwość jego wykonania. Przeciwskazania, są pewnymi warunkami zdrowotnymi lub sytuacjami, które lekarze i specjaliści muszą wziąć pod uwagę przed przystąpieniem do zabiegu. Przeciwwskazania można podzielić na dwie główne kategorie: bezwzględne i względne. Te pierwsze to sytuacje, w których zabieg jest zupełnie niedopuszczalny z powodu istniejącego zagrożenia dla zdrowia. Te drugie zaś sugerują, że zabieg może być możliwy, ale wymaga dodatkowej ostrożności i dokładnej oceny. Zrozumienie tych przeciwwskazań jest ważne zarówno dla lekarzy, którzy wykonują zabiegi, jak i dla ciebie. Dzięki temu możliwe jest zagwarantowanie bezpiecznej opieki oraz osiągnięcie oczekiwanych rezultatów, unikając przy tym niechcianych powikłań.

Przeciwwskazania bezwzględne w masażu podciśnieniowym:

 • Choroba nowotworowa
 • Ostre choroby wątroby i nerek
 • Nieuregulowane nadciśnienie
 • Leczenie przeciwzakrzepowe
 • Żylaki w stanie zapalnym
 • Tętniaki
 • Ciąża do 3 miesiąca
 • Gorączka
 • Choroby infekcyjne

Przeciwwskazania względne:

 • Karmienie piersią
 • Cukrzyca
 • Menstruacja
 • Opryszczka
 • Terapia hormonalna
 • Zaburzenia hormonalne
 • Zaburzenia metaboliczne
 • Zaburzenia tarczycy
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Choroby autoimmunologiczne

Przeciwwskazania lokalne:

 • Wystające znamiona barwnikowe
 • Tłuszczaki
 • Guzki i niezdiagnozowane zmiany
 • Przepukliny
 • Żylaki (bez stanu zapalnego)
 • Naczyniaki
 • Botoks
 • Wypełniacze
 • Nici
 • Trądzik ropny/różowaty

Przed przystąpieniem do zabiegów modelujących ciało bandażami Arosha, zawsze zaleca się skonsultowanie się z profesjonalistą, który oceni, czy nie ma żadnych przeciwwskazań w Twoim przypadku.

Epilacja - Laser hybrydowy Aleksandrytowy oraz Nd:Yag

1. Czym jest bezbolesna epilacja laserowa?


Laser hybrydowy do trwałej i bezbolesnej epilacji to znakomity przykład nowoczesnej technologii, która ma rewolucyjny wpływ na proces pozbywania się owłosienia. Charakteryzuje się on zastosowaniem dwóch długości fal świetlnych: Aleksandrytowej 755 nm oraz Neodymowo-yagowej 1064 nm. Co istotne, te dwie długości fal można wykorzystać jednocześnie, tworząc tzw. formułę hybrydową.
To połączenie pozwala na jednoczesne emitowanie promieniowania laserowego o różnych długościach, które efektywnie przenika do warstwy skóry zawierającej mieszki włosowe. Dzięki temu zabiegi epilacji stają się niezwykle skuteczne zarówno w przypadku włosów ciemnych, jak i jasnych, a także na różnych typach skóry. Hybrydowa epilacja laserowa wyróżnia się nie tylko wysoką skutecznością, ale również minimalnym dyskomfortem w trakcie zabiegu. W porównaniu do tradycyjnych metod epilacji, takich jak depilacja woskiem czy golenie, laserowa metoda eliminuje potrzebę regularnego powtarzania zabiegów. Długo utrzymujący się efekt sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na tę nowoczesną alternatywę, aby osiągnąć gładką i długotrwałą skórę.

Warto podkreślić, że przed podjęciem decyzji o epilacji laserowej, istotne jest skonsultowanie się z doświadczonym specjalistą, który oceni indywidualne cechy skóry oraz określi odpowiednią terapię.

2. Czy zabieg epilacji laserem hybrydowym jest bezpieczny?

Dzięki zastosowaniu formuły hybrydowej, która w krótkim czasie emituje ciągły impuls podwójnej długości fali, możemy bezpiecznie usunąć niechciane owłosienie.

3. Jak się przygotować do epilacji laserowej?

- 4 tygodnie przed epilacją laserową nie wolno stosować depilacji woskiem, depilatorów.
- Włosy w okolicy zabiegu zgolić 1-2 dni przed zabiegiem, nie używając depilatorów. 4 tygodnie przed epilacją laserową nie opalamy się.
- 2 tygodnie przed zabiegiem nie stosujemy leków m.in. retinoidy,tertracykliny,zioła światłouczulające.

4. Jakie są zalecenia po zabiegu epilacji laserowej?

Należy chronić skórę przed bezpośrednim promieniowaniem UV. Stosować krem z filtrem przeciwsłonecznym. Po zabiegu unikamy korzystania z basenu, sauny, gorących kąpieli. Zabiegi powtarza się od 4-8 tygodni w zależności od miejsca poddanego zabiegowi. Pomiędzy seriami zabiegów włosków nie wyrywamy m.in. woskiem, depilatorami,pęsetą

5. Jakie mogą wystąpić skutki uboczne?

Skutkami ubocznymi po zabiegu może być zaczerwienienie, obrzęk w miejscu poddanym zabiegowi. Działania niepożądane ustępują po kilku godzinach.

6. Jakie są przeciwskazania do zabiegu epilacji laserowej?

Świeża opalenizna Nadciśnienie nieuregulowane Ciąża , karmienie piersią Nieuregulowana cukrzyca Nowotwór

7. Kiedy będą widoczne efekty po epilacji laserowej?

Efekty są widoczne niemal od raz . Włoski są coraz słabsze i wypadają, w zależności od cyklu wzrostu włosa i jego grubości konieczne jest powtórzenie zabiegu w serii. Aby utrzymać efekt zalecany jest też przypominający zabieg.


Zabiegi modelujące bandażami Arosha
Co powinnaś wiedzieć?

1. Co to są Bandaże Arosha?

Bandaże Arosha to zabieg wspomagający walkę z niedoskonałościami ciała, której efekty widoczne są po pierwszym zabiegu.

Zabieg o właściwościach

 • Redukują cellulit
 • Modelują sylwetkę
 • Ujędrniają skórę
 • Nawilżają ciało
 • oraz walczących z oznakami starzenia się skóry
Bandaże wykonane są z delikatnej bawełny nasączonej składnikami aktywnymi.

2. W ofercie zabiegowej posiadamy:

Zestaw 100 detoxy - pierwsza faza, przygotowująca skórę do kolejnych zabiegów. Skóra po detoksykacji i dogłębnym oczyszczeniu w którym następuje złuszczenie naskórka zostaje pobudzone mikrokrążenie skórne przez co lepiej wchłaniają się składniki aktywne.

200 nio drein+ druga faza, zabieg drenujący, pobudzający mikrokrążenie oraz jednocześnie wspomaga układ limfatyczny w celu usuwania toksyn i nagromadzonych płynów powodując obrzęki i cellulit tłuszczowy. Terapia przywracająca równowagę oraz wspomaga odbudowanie bariery ochronnej skórze.

Fibrocel - trzecia faza zabiegu, wspomaga walkę z zaawansowanym cellulitem tłuszczowym (włóknistym), tkanką tłuszczową , działanie modelujące sylwetkę. Zawarte w kosmetykach wysokie stężenie kolagenazy, selektywnie rozkłada amorficzny kolagen wokół komórek tłuszczowych, degradując guzki włókniste oraz redukując ,,skórkę pomarańczową’’ Dodatkowo zawarta kofeina, L-karnityna ,fosfodylocholina wspomagają redukcję adipocytów przeciwdziałając powstawaniu nowych komórek tłuszczowych.

310 Firming - trzecia faza zabiegu, ma działanie liftingujące, modelujące sylwetkę, aby zapewnić odpowiednie nawilżenie, nadając skórze sprężystość. Zabieg szczególnie zalecany jest osobom po kuracjach odchudzających w okresie ciąży przy rozstępach oraz karmienia piersią.

3. Na czym polega zabie gbandażami Arosha

Zabieg bandażami Arosha to zaawansowana technika redukcji cellulitu, modelowania sylwetki i rewitalizacji skóry, która opiera się na zastosowaniu specjalnych bandaży nasączonych aktywnymi składnikami. Procedura rozpoczyna się od delikatnego peelingowania skóry, które przygotowuje ją do absorpcji substancji aktywnych. Następnie, nasączone bandaże aplikowane są na obszary ciała wymagające poprawy, takie jak uda, pośladki czy brzuch.

Składniki aktywne zawarte w bandażach działają na kilku poziomach. Po pierwsze, redukują cellulit poprzez ułatwienie eliminacji toksyn i nadmiaru płynów z tkanki podskórnej. Po drugie, składniki te stymulują produkcję kolagenu, co pomaga ujędrnić skórę, nadając jej jędrność i elastyczność. Ponadto, bandaże nawilżają skórę, przynosząc jej zdrowy blask i miękkość. Zabieg bandażami Arosha to nieinwazyjna metoda poprawy wyglądu skóry, która przynosi natychmiastowe rezultaty i stanowi doskonałe wsparcie dla osób pragnących uzyskać gładką, jędrną i zdrowo wyglądającą skórę.

4. Na jakie okolice można stosować bandaże Arosha?

Bandaże stosujemy na wybraną okolice m.in.

 • Brzuch
 • Pośladki
 • Ramiona
 • Nogi
 • Biust

5. Jak często stosować bandaże Arosha?

Zabiegi modelujące ciało bandażami Arosha to skuteczna metoda, która pozwala osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Rekomendowana częstotliwość stosowania tych zabiegów to 1-2 razy w tygodniu.

Regularne wykonywanie zabiegów może przyspieszyć rezultaty, pozwalając cieszyć się widocznymi efektami w krótkim czasie. Bandaże Arosha, oparte na zaawansowanych technologiach, pomagają redukować cellulit, ujędrniać skórę oraz modelować ciało.

Wybierając częstotliwość 1 raz w tygodniu, możesz efektywnie włączyć te innowacyjne zabiegi do swojej rutyny pielęgnacyjnej, osiągając zdumiewające rezultaty w dłuższej perspektywie.

6. Przeciwwskazania do zabiegów modelujących ciało bandażami Arosha

Zanim zdecydujesz się na zabiegi modelujące ciało bandażami Arosha, ważne jes, abyś był świadomy potencjalnych przeciwwskazań. Warto skonsultować się z profesjonalistą przed podjęciem decyzji, szczególnie jeśli masz któryś z poniższych stanów:

 • Ciąża
 • Karmienie piersią (oprócz zabiegu Firming 310)
 • Stany zapalne i skaleczenia
 • Żylaki

7. Przeciwwskazania bezwzględne

Zanim zdecydujesz się na jakikolwiek zabieg, ważne jest, aby wiedzieć, że istnieją pewne okoliczności, które mogą uniemożliwić lub ograniczyć możliwość jego wykonania. Przeciwskazania, są pewnymi warunkami zdrowotnymi lub sytuacjami, które lekarze i specjaliści muszą wziąć pod uwagę przed przystąpieniem do zabiegu. Przeciwwskazania można podzielić na dwie główne kategorie: bezwzględne i względne. Te pierwsze to sytuacje, w których zabieg jest zupełnie niedopuszczalny z powodu istniejącego zagrożenia dla zdrowia. Te drugie zaś sugerują, że zabieg może być możliwy, ale wymaga dodatkowej ostrożności i dokładnej oceny. Zrozumienie tych przeciwwskazań jest ważne zarówno dla lekarzy, którzy wykonują zabiegi, jak i dla ciebie. Dzięki temu możliwe jest zagwarantowanie bezpiecznej opieki oraz osiągnięcie oczekiwanych rezultatów, unikając przy tym niechcianych powikłań.

Przeciwwskazania bezwzględne w masażu podciśnieniowym:

 • Choroba nowotworowa
 • Ostre choroby wątroby i nerek
 • Nieuregulowane nadciśnienie
 • Leczenie przeciwzakrzepowe
 • Żylaki w stanie zapalnym
 • Tętniaki
 • Ciąża do 3 miesiąca
 • Gorączka
 • Choroby infekcyjne

Przeciwwskazania względne:

 • Karmienie piersią
 • Cukrzyca
 • Menstruacja
 • Opryszczka
 • Terapia hormonalna
 • Zaburzenia hormonalne
 • Zaburzenia metaboliczne
 • Zaburzenia tarczycy
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Choroby autoimmunologiczne

Przeciwwskazania lokalne:

 • Wystające znamiona barwnikowe
 • Tłuszczaki
 • Guzki i niezdiagnozowane zmiany
 • Przepukliny
 • Żylaki (bez stanu zapalnego)
 • Naczyniaki
 • Botoks
 • Wypełniacze
 • Nici
 • Trądzik ropny/różowaty

Przed przystąpieniem do zabiegów modelujących ciało bandażami Arosha, zawsze zaleca się skonsultowanie się z profesjonalistą, który oceni, czy nie ma żadnych przeciwwskazań w Twoim przypadku.

Zarezerwuj wizytę

Znajdź nas w Booksy, aby zarezerwować wizytę
kiedykolwiek i gdziekolwiek jesteś.

Umów się telefonicznie

Kontakt

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie drozdowski.clinic są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie sudetiamed.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników. Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status: