UWAGA! Już otwarte, zapraszamy!

GALERIA

PRZED I PO

Interaktywne galerie Przed i Po

Poniżej możesz wybrać spośród interaktywnych galerii przed/po, które prezentują efekty zabiegów z różnych dziedzin chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Możesz przejrzeć nasze galerie powiększania piersi, redukcji piersi, korekty nosa, korekty uszu, liposukcji, plastyki brzucha, medycyny estetycznej, ginekomastii i liftingu skóry twarzy i szyi. Przyjdź do nas, aby poznać wyjątkową ofertę Sudetia Med i doświadczyć pozytywnych zmian, jakie możemy wprowadzić w Twoim życiu. Sudetia Med Kłodzko - ideal health & beauty dla piękna i zdrowia!

Zabiegi chirurgii plastycznej​

Piersi

Plastyka piersi, powiększanie piersi, redukcja piersi, rekonstrukcja piersi

Twarz

Lifting twarzy, korekcja nosa, plastyka powiek, lifting brwi

Ciało

Plastyka brzucha,
ud i ramion,
liposukcja,
plazma argonowa

Medycyna Estetyczna

Przeszczep włosów,
Toksyna botulinowa
wypełniacze

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie drozdowski.clinic są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie sudetiamed.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników. Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status: