UWAGA! Już otwarte, zapraszamy!

Kosmetologia specjalistyczna

Oferta zabiegów kosmetologii

Zapraszamy do naszego Prywatnego Centrum Medycznego Sudetia Med w Kłodzku, gdzie oferujemy szeroki zakres specjalistycznych usług kosmetologicznych. Nasza doświadczona kadra z przyjemnością zadba o Twój wygląd i samopoczucie. Poniżej przedstawiamy naszą ofertę zabiegów kosmetologii specjalistycznej, podzieloną na sekcje tematyczne.
- zabiegi na ciało
- zabiegi na twarz

- upiększanie okolicy oczu
- epilacja laserem hybrydowym
- zabiegi dla mężczyzn

Diagnostyka i zabiegi kosmetologiczne

Zabiegi na ciało

Rozpieszcz się unikalnymi zabiegami na ciało, takimi jak masaże podciśnieniowe z czerwonym światłem LED i laserem, czy laser hybrydowy łączący właściwości lasera Aleksandrytowego oraz Nd:Yag. Oferujemy również zaawansowane zabiegi modelujące Arosha, które pomagają w redukcji cellulitu i kształtowaniu sylwetki.

Upiększanie okolicy oczu

Jeśli zależy Ci na pięknie oczu, proponujemy profesjonalną stylizację brwi, koloryzację brwi henną lub farbą, laminację brwi z botoksem i koloryzacją dla wyrazistego spojrzenia, a także profesjonalny lifting rzęs z botoksem i koloryzacją, by podkreślić urodę oczu.

Epilacja laserem hybrydowym

Dzięki zastosowaniu formuły hybrydowej, która w krótkim czasie emituje ciągły impuls podwójnej długości fali, możemy bezpiecznie usunąć niechciane owłosienie.

Laser tulowy

Laser Lavienne to innowacyjny laser tulowy o długości fali 1927nm umożliwiający wykonanie skutecznych zabiegów odmładzających, rozjaśniających skórę z zachowaniem krótkiego czasu rekonwalescencji.

Zabiegi na twarz

W dziale zabiegów na twarz znajdziesz wiele unikalnych opcji, takich jak liftingujący masaż kobido, zabiegi pielęgnacyjne oparte na produktach Skeyndor, peelingi chemiczne Mediderma redukujące niedoskonałości i przebarwienia, oraz innowacyjny zabieg Lumiscan z spersonalizowanym beauty planem. Dla miłośników kompleksowej pielęgnacji polecamy Profacial, a także SuperLift zabieg bankietowy z oczyszczaniem wodnym, aby osiągnąć promienną i jędrną skórę przed ważnym wydarzeniem.

GENESIS – fotoodmładzanie

Genesis to doskonały zabieg odmładzający. Poprawia wygląd i jakość skóry, uelastycznia, wzmocnienia napięcia. Ponadto, dzięki spłyceniu drobnych zmarszczek, zwężeniu porów, redukcji rumienia oraz usunięciu płytkich przebarwień skóra odzyskuje świeżość i młodzieńczy blask.

Zabiegi pielęgnacyjne dla mężczyzn

Z myślą o mężczyznach przygotowaliśmy zabiegi dedykowane specjalnie dla nich. Zabiegi pielęgnacyjne EnergyMen czy YoungMen, oczyszczanie wodne pomogą zadbać o zdrowy i młody wygląd skóry twarzy. W ofercie znajdują się również zabiegi na ciało takie jak wyszczuplanie, ujędrnianie czy laserowe usuwanie owłosienia.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Co to jest Secret RF 2.0? Radiofrekwencja mikroigłowa urządzenie, które przesyła wysoką częstotliwość (RF) bezpośrednio do skóry za pomocą mikroigieł. Energia o wysokiej często-tliwości jest dostarczana bezpośrednio do warstw skóry. Wiązka bipolarnej fali radiowej podgrzewa tkankę bez ryzyka poparzeń. W efekcie termicznej stymulacji można zaobserwować tworzenie się nowych struktur kolagenowych i aktywację procesu regeneracji.

Zarezerwuj wizytę

Znajdź nas w Booksy, aby zarezerwować wizytę
kiedykolwiek i gdziekolwiek jesteś.

Umów się telefonicznie

Kontakt

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie drozdowski.clinic są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie sudetiamed.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników. Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status: