UWAGA! Już otwarte, zapraszamy!

Sudetia Med - nasz zespół

Specjaliści
w Sudetia Med

Sudetia-Med to zgrany, współpracujący ze sobą zespół, który zapewni Ci kompleksowe wsparcie medyczne, odpowiadające Twoim wyjątkowym potrzebom. Umożliwi bezpieczne przeprowadzanie dobranych dla Ciebie, profesjonalnych zabiegów.

Doświadczenie i Profesjonalizm
Zadowolenie Pacjentów

LEKARZE

KOSMETOLODZY

REJESTRACJA / PR

Agnieszka Maślanka

Sudetia Med Kłodzko - o nas

Nasze centrum medyczne to miejsce, gdzie zdrowie i piękno tworzą harmonię. Jesteśmy zgranym zespołem lekarzy specjalizujących się w chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej, dermatologii i diabetologii, którzy codziennie współpracują z zespołem wykwalifikowanych kosmetologów dbając o Twoje zdrowie i piękno Twojego ciała.

02

Godziny otwarcia

03

Umów wizytę

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie drozdowski.clinic są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie sudetiamed.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników. Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status: