UWAGA! Już otwarte, zapraszamy!

Genesis - rewitalizująca terapia laserowa

GENESIS – FOTOODMŁADZANIE

Zabieg Genesis to rewitalizująca terapia laserowa, która ma na celu odmładzanie i kondycjonowanie skóry. Jest propozycją dla osób chcących zredukować widoczne oznaki starzenia się skóry, takie jak drobne zmarszczki, poszerzone pory czy rumień. To także sposób na walkę z różnymi defektami estetycznymi i problemami dermatologicznymi, jak trądzik różowaty czy płytkie przebarwienia. Sprawdza się on w przypadku zaawansowanego starzenia, ale również u osób młodych, którym zależy na zachowaniu na dłużej piękna i witalności skóry. Genesis to doskonały zabieg odmładzający. Poprawia wygląd i jakość skóry, uelastycznia, wzmocnienia napięcia. Ponadto, dzięki spłyceniu drobnych zmarszczek, zwężeniu porów, redukcji rumienia oraz usunięciu płytkich przebarwień skóra odzyskuje świeżość i młodzieńczy blask.


Zabiegi laserem hybrydowym
Co powinnaś wiedzieć?

1. Jak długo utrzymuje się efekt?

Polepszenie kolorytu, tekstury i napięcia skóry następuje już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się gładsza, ujednolicona, bardziej sprężysta i widocznie odmłodzona. Każda następna interwencja (zalecana ilość to 3-4 zabiegi co 2–3 tygodnie) intensyfikuje uzyskane efekty. Swoją pełnię osiągają one po 3–6 miesiącach od zabiegu. Mniej więcej tyle czasu skóra potrzebuje na odbudowę własnych włókien kolagenowych. Rezultaty potrafią cieszyć oko wiele miesięcy – tym dłużej, im lepiej pielęgnujemy skórę w domu.

2. Zalecenia przed zabiegiem

Pacjenci przyjmujący leki i zioła światłouczulające powinni odstawić je na 1 dzień przed wizytą. Osoby stosujące terapię ustną izotretynoiną (lek na trądzik) powinni zakończyć ją pół roku wcześniej. Jeśli natomiast naszym problemem jest opryszczka wargowa – zabieg w okolicach twarzy będzie możliwy 2 tygodnie po jej wyleczeniu. Tuż przed zabiegiem należy unikać opalania się, mechanicznego depilowania i podrażniania skóry.

3. Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu laserem Genesis należy myć skórę delikatnymi kosmetykami, unikać podrażnień, stosować kremy łagodzące typu Zinalfat, Panthenol, Cicalfate, Bepanten oraz kremy z filtrem SPF50.

Zarezerwuj wizytę

Znajdź nas w Booksy, aby zarezerwować wizytę
kiedykolwiek i gdziekolwiek jesteś.

Umów się telefonicznie

Kontakt

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie drozdowski.clinic są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie sudetiamed.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników. Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status: