UWAGA! Już otwarte, zapraszamy!

Piersi

PLASTYKA PIERSI

Oferujemy pełen zakres chirurgii piersi: plastyka piersi, podniesienie piersi, powiększenie piersi, redukcja piersi, korekcja ginekomastii, rekonstrukcja piersi. Plastyka piersi jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w chirurgii plastycznej. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą poprawić kształt swoich piersi i zniwelować skutki zarówno upływającego czasu, choroby onkologicznej, jak i przebytej laktacji.

01

Konsultacja

02

Wybór zabiegu

03

Badania

04

Zabieg

05

Rekonwalescencja

CHIRURGIA PLASTYCZNA PIERSI

Operacja powiększenia biustu

Powiększenie piersi to zabieg, który pomaga kobietom zwiększyć rozmiar swojego biustu.

Implanty piersi

Implanty piersi to popularny zabieg, który pomaga kobietom uzyskać bardziej estetyczny wygląd swojego biustu.

Podniesienie biustu

Podniesienie biustu jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą poprawić kształt swojego biustu po ciąży lub z wiekiem.

Zmniejszenie biustu

Redukcja piersi jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą zmniejszyć rozmiar swojego biustu ze względu na problemy zdrowotne lub estetyczne.

Ginekomastia

Ginekomastia to zaburzenie, które powoduje powiększenie piersi u mężczyzn.

Zarezerwuj wizytę teraz

Przed i Po - Nasza Galeria Transformacji

W naszej interaktywnej galerii "Przed i Po". Chcemy podzielić się z Tobą efektami naszych zabiegów, które pomagają naszym pacjentom osiągnąć swoje cele estetyczne. W tej galerii znajdziesz inspirujące zdjęcia, które przedstawiają wyjątkowe metamorfozy naszych pacjentów.

Opinie

5/5
Dr Piotr jest niesamowicie otwartym człowiekiem, wspaniałym specjalistą, korzystałam już po raz kolejny z Jego usług. Miła aparycja i wytłumaczenie tajników operacji- łagodzi stres przedzabiegowy. Żywo zainteresowany pacjentem na każdym etapie leczenia. Sprawna ręka czyni „cuda”. Polecam każdemu, kto zdecyduje się skorzystać z dobrodziejstw tej specjalizacji. Dziękuję, Doktorze, jestem bardzo zadowolona. 😀

Agnieszka

Pacjentka

Chirurgia plastyczna - Cennik

Kontakt

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie drozdowski.clinic są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie sudetiamed.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników. Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status: