UWAGA! Już otwarte, zapraszamy!

lek. Adam Turkus

chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna

lek. Adam Turkus

Pasja i Profesjonalizm w Chirurgii Plastycznej

Uwielbiam prace manualne, dlatego chirurgia od zawsze była oczywistym wyborem, który towarzyszył mi od samego początku studiów na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym, które ukończyłem w roku 2017. Kulminacyjnym punktem było zaangażowanie jako wolontariusz w Klinikach Chirurgii Szczękowo-Twarzowej USK oraz 4WSK we Wrocławiu, którego podjąłem się jeszcze jako student podczas końcowego etapu edukacji – działalność pod okiem dr n. med. Klaudiusza Łuczaka utwierdziła mnie w przekonaniu o dobrym wyborze oraz ukierunkowała na obszar głowy i szyi. Obecnie pracuję w szpitalu SCM w Polanicy-Zdroju, gdzie pod kierownictwem dr n. med. Piotra Drozdowskiego odbywam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii plastycznej kontynuując obraną drogę. Równolegle do powyższej, typowo operacyjnej ścieżki zawodowej zajmuję się medycyną estetyczną, w której pomagają mi przekrojowe studia podyplomowe ukończone na kierunku „Kosmetologia lekarska i medycyna estetyczna”, SWSM Katowice.

Chirurgia plastyczna - zabiegi i konsultacje

  • W pracy ceni sobie precyzję, harmonię i naturalne efekty, a stres Pacjentów stara się rozładowywać uśmiechem.
  • Osobiste napięcia rozładowuje na łonie natury uprawiając kolarstwo grawitacyjne lub w domu zgłębiając nowoczesne technologie komputerowe.
  • Serdecznie zaprasza na konsultacje.

Zarezerwuj wizytę teraz

Kontakt

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie drozdowski.clinic są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie sudetiamed.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników. Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status: