UWAGA! Już otwarte, zapraszamy!

Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna – konsultacje

Szukasz profesjonalnych konsultacji z zakresu chirurgii plastycznej?

Zapraszamy do skorzystania z usług specjalistów Sudetia-Med Ideal Health & Beauty w Kłodzku. Nasz Zespół, to doświadczeni chirurdzy plastyczni, którzy pomogą Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z poprawą Twojego wyglądu i samopoczucia. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię chirurgia piersi, operacje kształtowania sylwetki, dermatochirurgia, medycyna estetyczna czy inne procedury będące w ofercie Sudetia-Med, nasi eksperci są gotowi, by sprostać Twoim indywidualnym oczekiwaniom.

Chirurgia plastyczna - Cennik

Zabiegi chirurgii plastycznej

Sudetia Med to miejsce, gdzie spełniamy Twoje marzenia o pięknym, zdrowym wyglądzie oraz o większej pewności siebie. Nasz zespół specjalistów, doskonale wie, jak ważny jest dla Ciebie wygląd, który bezpośrednio wpływa na Twoje samopoczucie i pewność siebie. Dlatego oferujemy szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, obejmujących m.in. plastykę piersi, brzucha i ramion, liposukcję, implanty piersi, powiększanie biustu, korektę uszu i nosa, a także lifting twarzy i szyi.

Piersi

Plastyka piersi,
Powiększanie piersi,
Redukcja piersi,
Rekonstrukcja piersi

Twarz

Lifting twarzy,
Korekcja nosa,
Plastyka powiek,
Lifting brwi

Ciało

Plastyka brzucha,
ud i ramion,
liposukcja,
plazma argonowa

Medycyna Estetyczna

W Sudetia Med Ideal Health & Beauty Medycyna Estetyczna to obszar, w którym pomagamy Ci odzyskać młodszy wygląd i pełne zaufanie do siebie. Nasza oferta obejmuje szereg innowacyjnych i skutecznych zabiegów, w tym 

Galeria przed i po Metamorfozy naszych pacjentek

W naszej interaktywnej galerii "Przed i Po". Chcemy podzielić się z Tobą efektami naszych zabiegów, które pomagają naszym pacjentom osiągnąć swoje cele estetyczne. W tej galerii znajdziesz inspirujące zdjęcia, które przedstawiają wyjątkowe metamorfozy naszych pacjentów.

Kontakt

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie drozdowski.clinic są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie sudetiamed.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników. Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status: