UWAGA! Już otwarte, zapraszamy!

Chirurgia plastyczna - zabiegi na ciało

MODELOWANIE SYLWETKI

W Sudetia Med Ideal Health & Beauty oferujemy nowoczesne i skuteczne zabiegi modelujące sylwetkę:

01

Konsultacja

02

Wybór zabiegu

03

Badania

04

Zabieg

05

Rekonwalescencja

CHIRURGIA PLASTYCZNA CIAŁA

Abdominoplastyka - plastyka brzucha

Abdominoplastyka, zwana również plastyką brzucha, jest zabiegiem chirurgicznym, który ma na celu poprawę wyglądu brzucha poprzez usunięcie nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej oraz naprawę osłabionych mięśni brzucha.

Liposukcja (odsysanie tkanki tłuszczowej)

Liposukcja jest jednym z najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej, który polega na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą specjalistycznego sprzętu.

Plastyka ud

Plastyka ud to zabieg chirurgiczny, który ma na celu poprawę wyglądu ud poprzez usunięcie nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej z przyśrodkowej powierzchni ud..

Plastyka ramion (brachioplastyka)

Brachioplastyka, znana również jako plastyka ramion, to procedura chirurgiczna mająca na celu poprawę wyglądu ramion poprzez usunięcie nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej z ich przyśrodkowej powierzchni.

Zarezerwuj wizytę teraz

Piersi

Plastyka piersi,
Powiększanie piersi,
Redukcja piersi,
Rekonstrukcja piersi

Twarz

Lifting twarzy,
Korekcja nosa,
Plastyka powiek,
Lifting brwi

Ciało

Plastyka brzucha,
ud i ramion,
liposukcja,
plazma argonowa

Galeria przed i po Metamorfozy naszych pacjentek

W naszej interaktywnej galerii "Przed i Po". Chcemy podzielić się z Tobą efektami naszych zabiegów, które pomagają naszym pacjentom osiągnąć swoje cele estetyczne. W tej galerii znajdziesz inspirujące zdjęcia, które przedstawiają wyjątkowe metamorfozy naszych pacjentów.

Chirurgia plastyczna - Cennik

Kontakt

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie drozdowski.clinic są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie sudetiamed.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników. Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status: