UWAGA! Już otwarte, zapraszamy!

PLASTYKA RAMION

Brachioplastyka

Najważniejsze informacje

CZAS TRWANIA ZABIEGU 1-2 godziny
POBYT W KLINICE 1 dzień
REKONWALESCENCJA Po operacji otrzymasz dobrze dopasowane ubranko uciskowe, z zaleceniem ciągłego noszenia przez kilka kolejnych tygodni. W dniu wypisu otrzymasz też kartę zaleceń pooperacyjnych z wszystkimi istotnymi informacjami, niezbędnymi w okresie rekonwalescencji. Przez pierwsze 2-3 tygodnie po operacji należy unikać wykonywania czynności wymagających wysiłku fizycznego (np. sprzątanie, odkurzanie, pranie ręczne, etc). Podczas całego pierwszego etapu rekonwalescencji, tj. przez sześć kolejnych tygodni po operacji, obowiązuje zakaz uprawiania sportu (aerobic, siłownia, pływanie, itp.). Do 6 miesięcy po operacji zalecamy nie korzystać z sauny oraz solarium; należy też unikać intensywnego opalania się.
WYMAGANE BADANIA badanie krwi (morfologia,APTT, PT, INR, próby wątrobowe i nerkowe,wirusologia, TSH)
ZNIECZULENIE Ogólne lub miejscowe
CENA od 15 000 zł

Modelowanie ramion (Brachioplastyka)

Modelowanie ramion (brachioplastyka) – polega na usunięciu nadmiaru wiotkiej skóry z przyśrodkowych powierzchni ramion. Zabiegowi może towarzyszyć odessanie tkanki tłuszczowej. Zabieg brachioplastyki wykonuje się najczęściej u Pacjentów po bardzo znaczącej utracie masy ciała i u Pacjentów pobariatrycznych jako kolejny etap leczenia.

Zabieg trwa ok. 2 godziny i wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym

CHIRURGIA PLASTYCZNA CIAŁA

Abdominoplastyka - plastyka brzucha

Abdominoplastyka, zwana również plastyką brzucha, jest zabiegiem chirurgicznym, który ma na celu poprawę wyglądu brzucha poprzez usunięcie nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej oraz naprawę osłabionych mięśni brzucha.

Liposukcja (odsysanie tkanki tłuszczowej)

Liposukcja jest jednym z najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej, który polega na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą specjalistycznego sprzętu.

Plastyka ud

Plastyka ud to zabieg chirurgiczny, który ma na celu poprawę wyglądu ud poprzez usunięcie nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej z przyśrodkowej powierzchni ud..

Plastyka ramion (brachioplastyka)

Brachioplastyka, znana również jako plastyka ramion, to procedura chirurgiczna mająca na celu poprawę wyglądu ramion poprzez usunięcie nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej z ich przyśrodkowej powierzchni.

Kontakt

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie drozdowski.clinic są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie sudetiamed.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników. Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status: