UWAGA! Już otwarte, zapraszamy!

Chirurgia plastyczna twarzy

PLASTYKA TWARZY

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca do przeprowadzenia zabiegu chirurgii plastycznej twarzy, to Sudetia Med w Kłodzku jest miejscem, którego szukasz. Oferujemy szereg zabiegów, takich jak korekcja odstających małżowin usznych, korekcja kształtu małżowin usznych, rekonstrukcje uszu, korekcja rozerwanego płatka ucha, plastyka powiek dolnych oraz górnych, podniesienie brwi, korekcja nosa, w tym plastyka nosa z wykorzystaniem urządzenia piezo, operacja przegrody nosa, lifting czoła, lifting twarzy i szyi (wykonywane najnowocześniejszą techniką operacyjną na świecie -tj. deep plane face and neck lift, lifting wargi ustnej (bullhorn lip lift) .

01

Konsultacja

02

Wybór zabiegu

03

Badania

04

Zabieg

05

Rekonwalescencja

CHIRURGIA PLASTYCZNA TWARZY

Plastyka powiek górnych i dolnych

Korekta powiek górnych i dolnych może dostarczyć naszym pacjentom dużo pozytywnych doznań mimo, iż zabiegi te są stosunkowo krótkie.

Podniesienie brwi

Podniesienie brwi to zabieg, którego wykonanie może dostarczyć naszym pacjentom dużo pozytywnych doznań. Jest on jednym z krótszych i można go wykonać kilkoma technikami operacyjnymi.

Korekcja nosa

Korekta nosa (rhinoplastyka) ma na celu poprawienie wyglądu i proporcji nosa, uwydatniając harmonię rysów twarzy i poprawiając samoocenę.

Operacja przegrody nosa

Operacja przegrody nosa (septoplastyka) ma na celu poprawę drożności nosa i komfortu oddychania przez nos.

Korekta uszu

Korekta odstających uszu jest dla wielu pacjentów zabiegiem, warunkującym dobre samopoczucie.

Lifting twarzy i szyi

Lifting twarzy i szyi to zabieg, którego wykonanie przywraca pacjentom młodszy, atrakcyjniejszy wygląd.

Podniesienie wargi górnej

Zabieg podniesienia wargi górnej ma na celu jej skrócenie w wymiarze pionowym, co zmniejsza jej wysokość i bardziej odsłania górne zęby.

Piezo – ultradźwiękowa plastyka nosa

Ta innowacyjna technologia pozwala na precyzję i kontrolę wymaganą do zmiany wyglądu nosa w mniej agresywny sposób. Wykorzystuje wibracje ultradźwiękowe do precyzyjnego, delikatnego cięcia i przekształcania kości.

Zarezerwuj wizytę teraz

Piersi

Plastyka piersi,
Powiększanie piersi,
Redukcja piersi,
Rekonstrukcja piersi

Twarz

Lifting twarzy,
Korekcja nosa,
Plastyka powiek,
Lifting brwi

Ciało

Plastyka brzucha,
ud i ramion,
liposukcja,
plazma argonowa

Galeria przed i po Metamorfozy naszych pacjentek

W naszej interaktywnej galerii "Przed i Po". Chcemy podzielić się z Tobą efektami naszych zabiegów, które pomagają naszym pacjentom osiągnąć swoje cele estetyczne. W tej galerii znajdziesz inspirujące zdjęcia, które przedstawiają wyjątkowe metamorfozy naszych pacjentów.

Chirurgia plastyczna - Cennik

Kontakt

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie drozdowski.clinic są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie sudetiamed.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników. Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status: