UWAGA! Już otwarte, zapraszamy!

Chirurgia onkologiczna

Chirurgia onkologiczna i plastyczna – konsultacje z dr n. med. Karoliną Donocik

Dr n. med. Karolina Donocik to specjalistka chirurgii onkologicznej oraz chirurgii plastycznej i ogólnej, która zapewnia wysoce profesjonalną opiekę pacjentom w tych dziedzinach medycyny. 

Chirurgia onkologiczna - precyzja w leczeniu

W obszarze chirurgii onkologicznej nasza specjalizacja koncentruje się na diagnostyce i leczeniu nowotworów. Nasze podejście opiera się na najnowszych osiągnięciach nauki i technologii, przy jednoczesnym zrozumieniu, że każdy pacjent jest inny. Stawiamy na precyzję i skuteczność, dążąc do osiągnięcia najlepszych wyników leczenia onkologicznego.

Rodzaje zabiegów
Wykonuje wszystkie rodzaje zabiegów dotyczące gruczołu piersiowego: mastektomie z jednoczasową rekonstrukcją, powiększanie piersi, podniesienie piersi, redukcję piersi, symetryzację piersi, rekonstrukcję piersi z wykorzystaniem materiałów sztucznych i tkanek własnych.

Chirurgia rekonstrukcyjna – odbudowa i nadzieja

 

W przypadku konieczności przeprowadzenia chirurgii rekonstrukcyjnej, nasz zespół specjalistów ma na celu przywrócenie funkcji i wyglądu obszaru ciała, które zostało zdeformowane w wyniku leczenia onkologicznego. Wierzymy, że chirurgia rekonstrukcyjna stanowi drogę do przywrócenia pacjentom nie tylko fizycznego zdrowia, ale także pewności siebie po trudnych doświadczeniach zdrowotnych.

Chirurgia rekonstrukcyjna - Cennik

Chirurgiczne leczenie obrzęku chłonnego

Z powodzeniem wykonujemy leczenie obrzęków limfatycznych metodami ablacyjnymi (liposukcja, redukcja tkanek) jak i rekonstrukcyjnymi: zespolenia limfatyczno-żylne, transfer węzłów chłonnych, hybrydowe operacje rekonstrukcji piersi płatem DIEP z przeniesieniem węzłów chłonnych.
Dodatkowo wykonujemy zabiegi dermatochirurgiczne, plastykę brzucha, liposukcję i lipoiniekcje.

Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej

Piersi

Plastyka piersi, Powiększanie piersi, Redukcja piersi, Rekonstrukcja piersi

Twarz

Lifting twarzy, Korekcja nosa, Plastyka powiek, Lifting brwi

Ciało

Plastyka brzucha,
ud i ramion,
liposukcja,
plazma argonowa

Medycyna Estetyczna

Przeszczep włosów,
lip lift
toksyna botulinowa,
wypełniacze, itp.

Zarezerwuj wizytę teraz

Kontakt

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie drozdowski.clinic są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie sudetiamed.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników. Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status: