UWAGA! Już otwarte, zapraszamy!

lek. med. Marek Chmielowiec

specjalista chorób wewnętrznych, diabetolog

lek. med. Marek Chmielowski

Wykształcenie i specjalizacje

Doktor Marek Chmielowiec jest absolwentem Wydziału Lekarskiego na Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie ukończył studia w 1995 roku. Od tego czasu zdobywał doświadczenie w różnych placówkach medycznych, w tym w szpitalach, pogotowiu ratunkowym, stacji dializ, oddziale wczesnej rehabilitacji kardiologicznej i poradni diabetologicznej.
W 2003 roku doktor Chmielowiec uzyskał tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, a w 2021 roku zdobył specjalizację z diabetologii. Jego zaangażowanie w ciągły rozwój zawodowy jest widoczne w regularnym uczestnictwie w kursach, sympozjach i konferencjach medycznych. Dzięki temu świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie, wykorzystując najnowsze metody leczenia i zalecenia towarzystw naukowych.
Doktor Marek Chmielowiec jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości.

Diabetolog konsultacje

  • Profilaktykia diagnostyka oraz nowoczesne leczenie cukrzycy i stanów przedcukrzycowych.
  • Leczenie otyłości.
  • Opieka nad kobietami ciężarnymi z cukrzycą.
  • Diagnostyka i leczenie innych schorzeń związanych z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej.
  • Insulinooporność.
  • Indywidualna edukacja diabetologiczna dla pacjentów z cukrzycą i ich rodzin.
  • Konsultacje diabetologiczne.
W Sudetia Med Ideal Health & Beauty Kłodzko można również wykonać badania ultrasonograficzne jamy brzusznej (USG). Jeśli pacjent potrzebuje profesjonalnej opieki diabetologicznej w Kłodzku, zaprasza się do umówienia się na wizytę. Zdrowie to największy skarb, dlatego warto o niego dbać wspólnie!

Zarezerwuj wizytę teraz

Kontakt

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie drozdowski.clinic są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie sudetiamed.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników. Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status: