UWAGA! Już otwarte, zapraszamy!

lek. Aleksander Jaworski

specjalista chirurgii plastycznej,
lekarz medycyny estetycznej

0 m+
zabiegów nieinwazyjnych rocznie na świecie

lek. Aleksander Jaworski

Wykształcenie i specjalizacje

Student VI, ostatniego roku kierunku lekarskiego na Wydziale Nauk Medycznych w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Trzykrotny laureat stypendium JM Rektora SUM dla najlepszych studentów, dwukrotny laureat stypendium w ramach programu Erasmus+. Od początku studiów pasjonuje się chirurgią plastyczną i rekonstrukcją. Bierze regularnie zarówno czynny jak i bierny udział w międzynarodowych konferencjach naukowych związanych z tematyką chirurgii plastycznej. Jest współautorem publikacji naukowych i doniesień zjazdowych na temat chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, a także medycyny estetycznej. Stale podnosi umiejętności praktyczne asystując do zabiegów operacyjnych z zakresu chirurgii plastycznej. W latach 2021-2021 był stażystą w Klinice Chirurgii Plastycznej i Estetycznej Uniwersytetu Masaryka w czeskim Brnie. Miał tam możliwość trenować umiejętności mikrochirurgiczne na modelach zwierzęcych, dzięki czemu obecnie potrafi zespolić naczynia krwionośne o średnicy światła <1mm. Odbył praktyki studenckie w Klinice Chirurgii Plastycznej, Ogólnej i Endokrynologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Był wolontariuszem na Oddziale Chirurgii Plastycznej w SCM im. Jana Pawła II w Polanicy-Zdroju. W każdej wolnej chwili od zajęć na studiach stara się uczestniczyć w charakterze asystenta chirurga w Prywatnym Szpitalu Chirurgii Plastycznej dr Anny Olender w Żarkach-Letnisko.

Zabiegi jakie wykonuje w Sudetia Med

W naszej Klinice asystuje przy zabiegach chirurgicznych, a także w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej ze szczególnym uwzględnieniem laseroterapii.

Zarezerwuj wizytę teraz

Kontakt

Wsparcie i edukacja diabetologiczna

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie drozdowski.clinic są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie sudetiamed.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników. Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status: