UWAGA! Już otwarte, zapraszamy!

Medycyna estetyczna

0 +
Wykonanych zabiegów

Konsultacje z naszymi specjalistami Medycyny Estetycznej są punktem wyjścia do Twojej drogi transformacji. To czas, kiedy możesz wyrazić swoje oczekiwania i obawy, a my możemy wysłuchać i doradzić Ci najbardziej odpowiednie opcje zabiegów.
W naszej ofercie znajdują się m.in.

Medycyna estetyczna

Przeszczep włosów

Sudetia Med Ideal Health & Beauty specjalizuje się w metodzie FUE, gwarantując precyzję i jak najwyższą jakość.

Wypełniacze

Zastosowanie wypełniaczy tj kwas hialuronowy daje natychmiastowe rezultaty, sprawiając, że skóra nabiera młodszego i bardziej odświeżonego wyglądu.

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe z krwi pacjenta to skuteczny zabieg w medycynie estetycznej i innych dziedzinach, przyspieszający gojenie, regenerację i redukcję oznak starzenia skóry.

Mezoterapia

Mezoterapia to doskonały prezent dla skóry, szczególnie w przypadku suchej, zmęczonej cery, przebarwień, zmian potrądzikowych, cellulitu i wiotczenia skóry.

Laserowe zamykanie naczynek

Medycyna estetyczna pomaga pozbyć się kompleksów poprzez laserową obliterację rozszerzonych naczynek na twarzy i nogach.

Powiększanie ust

Zabieg powiększania ust za pomocą kwasu hialuronowego to skuteczny sposób na uzyskanie pięknych, zdrowych i doskonale podkreślonych ust.

Botox

Botox to najpopularniejsza metoda redukcji oznak starzenia, działająca przez hamowanie uwalniania acetylocholiny, która kontroluje skurcze mięśni twarzy.

Lip lift

Lip lift, czyli chirurgiczny zabieg, który trwale poprawia proporcje ust i dolnej części twarzy. Wykorzystuje małe cięcie pod nosem lub wewnątrz nosa, pozostawiając niezauważalną bliznę po gojeniu się.

Medycyna Estetyczna - Cennik

Zarezerwuj wizytę teraz

Kontakt

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie drozdowski.clinic są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych

Potwierdź status profesjonalisty.

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami informujemy, że treści zamieszczone na stronie sudetiamed.pl są skierowane wyłącznie do profesjonalistów w dziedzinie wyrobów medycznych tj. osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi oraz ich pracowników i współpracowników. Jeśli chcesz przejść na stronę, potwierdź swój status: